HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Şirket Profilimiz

GULDEN BAĞLANTI ELEMANLARI LTD; 1958 yılında ilk olarak Özçelik Sanayii adı altında Ethem Gülden tarafından Gaziosmanpaşa'da kurulmuştur. Özçelik Sanayii ünvanı ile Türkiye'de ilk olarak DIN 127/B normlarına uygun Yaylı Rondela üretilmeye başlanmıştır. 1971 yılından itibaren ''Özçelik Sanayii'' Hasan Gülden ve Ortakları Kollektif Şirketi ünvanıyla İstanbul Küçükköy'de yeni kurulan fabrikasında devam etmeye başlamıştır. Bu senelerde DIN127 Yaylı Rondela imalatı yanına DIN 94 normlarına uygun Gupilya imalatı da eklenerek bu ünvan altında üretime 23 sene devam edilmiştir.23 Yıl süren çalışmalarımızdan ve hizmetlerimizden sonra 1995 yılından itibaren GÜLDEN BAĞLANTI ELEMANLARI IMALAT SANAYİ TİCARET LTD ŞTİ.  ünvanı altında DIN127/B Çelik Yaylı Rondela, DIN128/A Yaylı Rondela, DIN7980 Yaylı Rondela, ASME B18.21.1 Amerikan/İngiliz Standardı Yaylı Rondela, 2.Kalite Demir Yaylı Rondela, Çift Katlı Yaylı Rondela, Çift Sargı Yaylı Rondela, Gupilya (Kopilya), R Firkete(Maialı Pim), Paslanmaz İzolatör Pimleri, DIN125/DIN126 Düz Rondela, DIN6798 Tırtıllı Rondela, DIN6916 HV Rondela, DIN6796 Çanak Rondela ve Özel Rondelaların imalatı günümüze kadar sürdürülmüştür.

Bunun yanında ayrıca : Çeşitli Bağlantı Elemanları üretimi, Tel çekme, Tel Ezme, Pres Baskı işleri, Kalıpları ve dış menşeeli alım satımlarımızla termin programlarıyla halen aktif bir şekilde faaliyetlerimize devam etmekteyiz..

Gülden Bağlantı Elemanları olarak; 2010 yılında kalite yönetim sistemimiz ilk olarak UKAS Akreditasyonlu ISO 9001:2008 ile tescillenmiştir. 2018 Yılında ise kalite yönetim sistemimiz Bella Akreditasyonlu ISO 9001:2015 belgesiyle onaylanmıştır. Aynı zamanda Marka Tescil Belgemiz ile markamız 10 Yıl süre için Yaylı Rondela Kopilya ve Yivli Bağlantı Elemanları imalatları konusunda tescillenmiştir. Aynı zamanda ihracatçı belgesiyle çeşitli ihracat gerçekleştiren, yurtdışı projelerinde yer alan firmamız tüm Türkiye pazarına da hakimdir. 

Gülden Bağlantı Elemanları, 60 yılı aşan Bağlantı Elemanları sektöründe ki tecrübesiyle, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak suretiyle kalite ve güveni de aynı anda tüm müşterilerine sunmayı kendine prensip edinmiştir.. 1958 yılından bugunlere gelen şirketimizden vazgeçmeyen müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz..

Yukarı